2. Bölüm izle


2. Bölüm izle

Annesini küçük yaşta kaybeden Neriman, babası Faiz bey ve halası Gülter hanım ile birlikte Fatih ‘in mahalle kültüründe yaşayan, geleneklerine bağlı bir genç kızdır. Mütevazı bir aile ortamında yetişmesine rağmen, hayalleri ve idealleri çok büyüktür. 

Mahallenin mektepli, mert delikanlısı olarak anılan Şinasi ise çocuk yaştan beri Neriman ‘a beslediği aşkı her seferinde dile getiren tutkulu bir aşıkdır. Birlikte büyüyen ve evlilikle sonuçlanması beklenen Şinasi ve Neriman ‘ın ilişkisinde gelgitler yaşanmaya başlar.

Şinasi ‘nin kardeşi Aslı ‘nın yaşadığı talihsiz olay sonrasında, ailesinin duruma “çözülmesi gereken bir namus meselesi” olarak bakmaları ve Aslı ‘yı zorla evlendirmek istemeleri, Şinasi ‘nin de yaşanan olaylar karşısında bambaşka bir kişiliğe bürünmesi, Neriman ‘ın kafasında ki ilk soru işaretlerinin oluşmasına sebep olur.

Neriman varlıklı bir iş adamı olan dayısının kızları Pelin ve Duygu ile karşılaşır. Neriman ‘ı ve yaşantısını küçümseyen Pelin, hain planlar içindedir. Saplantılı bir şekilde aşık olduğu, yurtdışından yeni dönmüş olan Macit için bir parti düzenleyen Pelin, Neriman ‘ı da davet eder. Pelin ‘in hayalini kurduğu parti gecesi, herkes için sürprizlerle dolu olacaktır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
2. Bölüm izle, 8.3 out of 10 based on 7 ratings

Bir önceki yazımız olan Fatih Harbiye, Süper bir dizi daha… başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2. Bölüm izle ile Benzer Yazılar:

4 Eylül 2013 Saat : 1:43

2. Bölüm izle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Fatih Harbiye Son Yazılar FriendFeed