8. Bölüm Fragmanı ve Konusu


8. Bölüm Fragmanı ve Konusu

Fatih Harbiye dizisinde Neriman’ın, Arcaoğlu Şirketine gelmesi ile şaşkınlığını gizleyemeyen Macit, belli etmemeye çalışsa da durumdan son derece memnun kalmıştır.Fatih Harbiye 8.Bölüm Fragmanı izle. Fatih Harbiye 8.Bölüm internete özel fragman. Fatih Harbiye 8.Bölüm yeni bölüm izle.

Neriman’ın, Arcaoğlu Şirketine gelmesi ile şaşkınlığını gizleyemeyen Macit, belli etmemeye çalışsa da durumdan son derece memnun kalmıştır. Neriman ve Şinasi arasında ipler iyice gerilirken, Şinasi, geleceğine yön veren kararlar almak üzeredir ve Neriman ile aralarının kötü olması da Şinasi’nin istemediği bir yolda yürümesine sebep olur.Fatih Harbiye 8. Bölüm 19 Ekim Cumartesi akşamı Fox Tv ekranlarında.

Fatih Harbiye 8. Bölüm özeti neler olacak.
Aslı’nın gerçek yaşantısını öğrenen Zehra ve Nezahat, hayal kırıklığı ve üzüntü içinde ne yapacaklarını bilmez durumdadırlar. Şahika, geçmişinin sır perdesini aralarken, annesi Gülter hanım ve dayısı Faiz bey, duydukları ile sarsılacaklardır.

Geçmişim elveda diyen Neriman, istemeden de olsa, içine düştüğü durum ile ilgili hesap vermesi gereken kişiler olduğunun farkındadır. Pelin, amacına ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ile zafer sarhoşluğu yaşarken, durumu düzeltmek için çabalayan Neriman, Özlem ile Şinasi’nin yakınlaşmasına şahit olunca, uğraşlarının boşa gittiğini düşünerek iyice öfkelenir ve artık düşünmekten vazgeçip harekete geçme kararı alır. İçini hırs ve öfke kaplayan Şinasi, hayallerinin peşinden gitmek yerine aslında hiç de merak etmediği bir dünyanın kapısını aralamak üzeredir. Ne yapacağını bilemeyen Neriman, Şahika ve Fahriye’nin vermiş olduğu fikir ile tekrar harekete geçecektir.

Fatih Harbiye 8.Bölüm Fragmanı internete özel youtube

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
8. Bölüm Fragmanı ve Konusu, 7.3 out of 10 based on 9 ratings

Bir önceki yazımız olan Fatih Harbiye'den kötü haber! başlıklı makalemizde 8.Bölüm ve 8.Bölüm Fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

8. Bölüm Fragmanı ve Konusu ile Benzer Yazılar:

17 Ekim 2013 Saat : 10:17

8. Bölüm Fragmanı ve Konusu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Fatih Harbiye Son Yazılar FriendFeed