Fatih Harbiye 3.Bölüm 1.Fragmanı


Fatih Harbiye 3.Bölüm 1.Fragmanı

Fatih Harbiye 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı arkadaşlar. 14 Eylül Cumartesi akşamı sakın kaçırmayın, yine heyecan dorukta olacak.

Ekranlara bir kaç hafta önce merhaba diyen Fatih Harbiye’nin 3. bölüm fragmanı izle ( HD Fragman izle). Sezon arası nedeniyle tatilde olan diğer dizilerin boşluğundan yararlanan Fatih Harbiye kısa sürede kendi kitlesini oluşturdu. Fatih Harbiye 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Haberevet’ten izle.

Yayınlanalı sade 2 hafta olan Fatih Harbiye dizisi FOX TV ekranlarından seyirci ile buluşuyor. FOX’un yeni dizisi daha yeni ekranlara gelmesine rağmen kısa sürede izlenme oranlarında hatrı sayılır bir seviyeye ulaştı. Aylar boyunca yayınlanan diziler yazın gelmesi ile birlikte sezon finali yaparak ara vermişti. Yaz aylarını tatilde geçiren diziler sırasında bazı kanallar yeni dizileri ekranlara verdi. Arda sırakiler dizisinden tanınan ünlü oyuncu Kemal Doğulu bu dizide de başrolde.

Fatih Harbiye dizisinin 3ç bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranları dizi boşluğu Fatih Harbiye’ye yaradı 3 haftada kendi kitlesini oluştudu. Peki dizinin 3ç bölümünde neler olacak. Fatih Harbiye

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Fatih Harbiye 3.Bölüm 1.Fragmanı, 10.0 out of 10 based on 5 ratings

Bir önceki yazımız olan 2.Bölüm 3.Fragmanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Fatih Harbiye 3.Bölüm 1.Fragmanı ile Benzer Yazılar:

8 Eylül 2013 Saat : 10:03

Fatih Harbiye 3.Bölüm 1.Fragmanı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Fatih Harbiye Son Yazılar FriendFeed