Fatih Harbiye 4. Bölüm [Fragmanı HD]


Fatih Harbiye 4. Bölüm [Fragmanı HD]

Fatih Harbiye 4. Bölüm fragmanı izle, Fatih Harbiye 4 bölüm fragmanı izle, Fatih Harbiye 4 fragmanı izle, fenomen dizi Fatih Harbiye 4. Bölüm fragmanı seyret, FOX dizi izle.

Fatih Harbiye 4. Bölüm fragmanı izle. Fatih Harbiye 4. Bölüm bütün fragmanı seyret. Fatih Harbiye 4. Bölüm bütün fragmanı izle FOX dizi izle… Fatih Harbiye 4. Bölüm fragmanı izle, Fatih Harbiye 4 bölüm fragmanı izle, fenomen dizi Fatih Harbiye 4 bölümü ile FOX dizi izle…

Fatih Harbiye 4. Bölüm Fragmanı İzle Fatih Harbiye  4. bölüm fragmanı yayınlandı. Fatih Harbiye, yeni bölümü ile 21 Eylül Cumartesi 19.30 Fox  ekranlarında.

Fatih Harbiye 3. Bölümde Yaşanalar

Fatih Harbiye‘de Davetsiz misafir olarak mahalleye gelen Macit, Fatih’te sert rüzgarların esmesine sebep olacaktır. Fatih Harbiye‘de Güven problemi yaşayan Şinasi, Neriman’ı kendisinden uzaklaştırmaya başlar. Kafası karışık olan Neriman, Şinasi’nin baskılarından bunalmıştır. Aynı durum Pelin ve Macit arasında da yaşanmaktadır. Fatih Harbiye‘de Duyguları karışık olan Macit de, Pelin’in sürekli baskısı altında iyice sıkılmıştır artık. Fatih Harbiye‘de Aslında tüm bu yaşananlar Macit ve Neriman’ ı daha çok birbirlerine itmeye başlar. Kerim Arca, yeni kuracakları şirketin başına Macit’i geçirmeyi düşünürken, Selim bey tarafında gelen farklı teklif tüm dengelerin değişmesine sebep olur. Fatih Harbiye‘de Bu arada, Neriman, kendisi ve ailesi için çok değerli olan bileziğini kaybettiğini fak edince panik yaşar.Fatih Harbiye‘de Kimseye belli etmeden durumu çözmeye çalışırken, Fahriye verdiği fikir ile Neriman’ın planlarını tamamen değiştirecektir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Fatih Harbiye 4. Bölüm [Fragmanı HD], 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Bir önceki yazımız olan 3.Bölüm Reytinglerde 2.Oldu başlıklı makalemizde Fatih Harbiye Reyting hakkında bilgiler verilmektedir.

Fatih Harbiye 4. Bölüm [Fragmanı HD] ile Benzer Yazılar:

16 Eylül 2013 Saat : 2:29

Fatih Harbiye 4. Bölüm [Fragmanı HD] Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Fatih Harbiye Son Yazılar FriendFeed