Fatih Harbiye Dizisi Saat Kaçta Hangi Kanalda Ne Zaman


Peyami Safa’nın, hayatı ve aşkı tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergilediği ünlü romanı “Fatih-Harbiye”, yeni yayın döneminde Fox Tv’de yayınlanacak….

Yapımını Koliba Film’in üstlendiği “Fatih-Harbiye” dizisinde başrolleri Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ve Yunus Emre Yıldırımer paylaşıyor. Sadullah Celen’in yönettiği, senaryosu Hayriye Ersöz’e ait olan dizinin geniş ve sevilen isimlerden oluşan kadrosunda Dilara Öztunç, Pınar Dikici, Itır Esen, Özgürcan Çevik ve Uğur Demirpehlivan yer alıyor.

Geleneksellikle modernlik arasına sıkışmış Fatihli genç bir kız olan Neriman’ın ilginç hayat hikâyesini anlatan Fatih-Harbiye adlı dizi, seyirciyi, ‘aşk ile sevgi’nin çıkmazlarıyla karşı karşıya bırakacak. Bir yanda Neriman’ın Fatih’te birlikte büyüdüğü, çocukluk aşkı Şinasi Diğer yanda modern İstanbul’un varlıklı üst sınıfından yakışıklı Macit Çok farklı kültür ve değerler arasında bocalayan, duygusal gelgitler yaşayan genç bir kız, Neriman Kısaca; “Mutluluğa giden yol zahmetlidir!” Diyor bize bu dizi.

Fatih Harbiye

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (12 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
Fatih Harbiye Dizisi Saat Kaçta Hangi Kanalda Ne Zaman, 9.3 out of 10 based on 12 ratings

Bir önceki yazımız olan Kadir Doğulu’nun Yeni Dizisi: Fatih Harbiye başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Fatih Harbiye Dizisi Saat Kaçta Hangi Kanalda Ne Zaman ile Benzer Yazılar:

18 Temmuz 2013 Saat : 1:46

Fatih Harbiye Dizisi Saat Kaçta Hangi Kanalda Ne Zaman Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Fatih Harbiye Son Yazılar FriendFeed