Fatih Harbiye İlk Bölüm Özeti ve Fragmanı


Peyami Safa’nın aynı adı taşıyan kitabından televizyona uyarlanan ‘Fatih Harbiye’, bu hafta Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

Ünlü yazar Peyami Safa’nın, Fatih’te oturan ve batıyla doğu arasında kalmış bir genç kızın hayat hikâyesini konu alan eseri ‘Fatih Harbiye‘, Sadullah Celen yönetmenliğinde televizyon dünyasına aktarıldı. Hayriye Ersöz imzalı senaryosuyla dikkatleri çekeceğe benzeyen ‘Fatih Harbiye’nin başrollerinde, ‘Pis Yedili’ dizisinde bir anda ayrılarak dikkatleri çeken Kadir Doğulu, Yunus Emre Yıldırımer ve pek çoğumuzun ‘Yaprak Dökümü’nden hatırladığı genç oyuncu Neslihan Atagül yer alıyor.

Fatih Harbiye İlk Bölüm Özeti ve Fragmanı
Modernlik ve geleneksel çizgi arasında sıkışıp kalan bir genç kızın hikâyesini konu alan dizinin çekimleri devam ediyor. Yeni sezon için hazırlanan ekip, yayın günü ve saatini de açıkladı. Şimdiden FOX TV’nin ilgiyle izlenen dizilerinden biri olacağına kesin gözüyle bakılan ‘Fatih Harbiye‘, 31 Ağustos Cumartesi akşamı 19.45’te ilk bölümüyle FOX TV ekranlarında Seyirci ile buluşacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Fatih Harbiye İlk Bölüm Özeti ve Fragmanı, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Bir önceki yazımız olan Fatih Harbiye 1.Bölüm 8. Tanıtım Fragmanı İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Fatih Harbiye İlk Bölüm Özeti ve Fragmanı ile Benzer Yazılar:

29 Ağustos 2013 Saat : 11:21

Fatih Harbiye İlk Bölüm Özeti ve Fragmanı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Fatih Harbiye Son Yazılar FriendFeed