Fatih Harbiye Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (4.Bölüm)


Fatih Harbiye Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (4.Bölüm)

Peyami Safa”nın aynı adlı romanından yola çıkılarak dizi projesine dönüştürülen Fatih Habiye dizisi 4.bölüm fragmanı yayınlandı. Fatih Habiye 4.bölüm ile 21 Eylül Cumartesi akşamı Fox Tv’de. Fatih Habiye yeni bölüm de neler yaşanacak? İşte Fatih Habiye 4.Bölüm Fragmanı ve Özeti…

Annesinin bileziğini geri alabilmek adına, kapısına gittiği Macit”in teklifi, Neriman”ı zor durumda bırakır. Beklemediği bu teklif karşısında çaresizlik içinde kalan Neriman, ne yapacağını bilemez bir durumdadır. Hayatlarına esrarengiz bir şekilde giren Şahika, sürprizlerle dolu kişiliği ve geçmişi ile başta Gülter olmak üzere herkesi çok şaşırtacaktır.

Fatih Harbiye 4.Bölüm Fragmanı İzlemek için Tıklayın!
Bir türlü araları düzelmeyen Neriman ve Şinasi için gergin anlar devam etmektedir. Özlem”in, Şinasi”ye yakınlaşma çabaları, yeni bir problem olarak Neriman ve Şinasi”nin karşısına çıkar. Ailesine bir şey belli etmek istemeyen Aslı, Kader ve Emre”nin acımasızca davranışları karşısında ne yapacağını bilemez. Arcaoğlu villasında hareketli dakikalar yaşanırken, Macit”in daha önce almış olduğu elmas yüzük, gerçek sahibini bulabilecek mi?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Fatih Harbiye Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (4.Bölüm), 10.0 out of 10 based on 4 ratings

Bir önceki yazımız olan Fatih Harbiye - Dizi Jenerik Müziği Islık başlıklı makalemizde Fatih Harbiye Islık ve Fatih Harbiye Müzikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Fatih Harbiye Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (4.Bölüm) ile Benzer Yazılar:

21 Eylül 2013 Saat : 3:18

Fatih Harbiye Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (4.Bölüm) Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Fatih Harbiye Son Yazılar FriendFeed